22
paź

Kreowanie wiarygodnych stworzeń oparte na anatomii istniejących gatunków zwierząt


Informacje:

Wykładowca: Marta Słupska
Firma: Anshar Studios
Data: 25.10.2019
Miejsce: The Communication University of China (CUC)

Wykład o tym, jak stworzyć wiarygodny projekt stworzenia na podstawie nauk biologicznych. Analizuje najważniejsze czynniki niezawodnego projektowania stworzeń, pokazuje najważniejsze cechy, które powinny być zawarte w wizualnej narracji stworzenia i wyjaśnia, w jaki sposób wiedza biologiczna o prawdziwych gatunkach zwierząt może pomóc w ich uchwyceniu. Rozmowę ilustrują praktyczne przykłady concept artów/grafik koncepcyjnych stworzeń.

20191025_Gry_Słupska

 

Marta Słupska – jest artystą 2D w Anshar Studios od 2014 roku, obroniła tytuł magistra sztuk pięknych w Game’s Art na Uniwersytecie Śląskim.

 

Anshar Studios to studio opracowujące gry, zatrudniające ponad 70 wykwalifikowanych specjalistów i entuzjastów z branży gier wideo. Nasi pracownicy mają ponad 10-letnie doświadczenie w głównych obszarach rozwoju gier wideo: projektowaniu, grafice, programowaniu i koordynacji produkcji. Anshar Studios rozszerzyło również zakres swojej działalności, oferując usługi wielu renomowanym firmom z branży gier wideo. Współpracowaliśmy między innymi z Larian Studios, Bloober Team, Artifex Mundi, The Farm 51, Seebo i Playway. Najnowszym pierwszym projektem Anshar Studios był „Detached” – eksploracja kosmosu i przetrwanie FPX oraz „Telefrag VR” – strzelanka arenowa PvP VR osadzona w futurystycznym otoczeniu. Deweloperzy koncentrują się obecnie na kilku obiecujących projektach, w tym na izometrycznej cyberpunkowej grze RPG „Gamedec”. Studio jest także zaangażowane w rozwój kilku nieujawnionych projektów dla grupy klientów premium.