22
paź

Najczęstsze błędy podczas tworzenia zwiastunów gier


Informacje:

Wykładowca: Grzegorz Dymek
Firma: Anshar Studios
Data: 25.10.2019
Miejsce: The Communication University of China (CUC)

Wykład o tym, jak tworzyć przyciągające wzrok i przyciągające uwagę zwiastuny gier bez nadmiernego przekraczania budżetu. Zawiera podstawowe informacje o różnych rodzajach zwiastunów, najczęstszych błędach popełnianych podczas kręcenia oraz kilka wskazówek, jak przygotować się do produkcji zwiastunów podczas tworzenia gry. Wykład zostanie wzbogacony licznymi przykładami zwiastunów i analizą ich treści.

Anshar_Grzegorz-Dymek

 

Grzegorz Dymek – jest COO i członkiem zarządu w Anshar Studios, magister informatyki w programowaniu na Politechnice Śląskiej. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Uniwersytetu Sztokholmskiego, absolwent produkcji filmowej i telewizyjnej w PWSFTviT w Łodzi.

 

Anshar Studios to studio opracowujące gry, zatrudniające ponad 70 wykwalifikowanych specjalistów i entuzjastów z branży gier wideo. Nasi pracownicy mają ponad 10-letnie doświadczenie w głównych obszarach rozwoju gier wideo: projektowaniu, grafice, programowaniu i koordynacji produkcji. Anshar Studios rozszerzyło również zakres swojej działalności, oferując usługi wielu renomowanym firmom z branży gier wideo. Współpracowaliśmy między innymi z Larian Studios, Bloober Team, Artifex Mundi, The Farm 51, Seebo i Playway. Najnowszym pierwszym projektem Anshar Studios był „Detached” – eksploracja kosmosu i przetrwanie FPX oraz „Telefrag VR” – strzelanka arenowa PvP VR osadzona w futurystycznym otoczeniu. Deweloperzy koncentrują się obecnie na kilku obiecujących projektach, w tym na izometrycznej cyberpunkowej grze RPG „Gamedec”. Studio jest także zaangażowane w rozwój kilku nieujawnionych projektów dla grupy klientów premium.