9
Paź

HISTORIA PODSTAWĄ FABUŁY W GRZE ANCESTORS – PRÓBA DOSTOSOWANIA GATUNKU RTS DO SCENERII ŚREDNIOWIECZNEJ EUROPY [ DESTRUCTIVE CREATIONS ]


Informacje

Firma: Destructive Creations
Prowadzący: Jakub Stychno
Gra: Ancestors Legacy

Data: 2.12.2017
Miejsce: The Communication University of China (CUC)

DC_logo

Podczas prezentacji chcemy pokazać, jak udało nam się przełożyć prawdziwe wydarzenia historyczne na grę z fabułą, nie zatracając przy tym historycznej atmosfery. Chcemy również podkreślić wszystkie detale, na których się skupiliśmy podczas tworzenia gry, takie jak: średniowieczna broń, zbroje, a nawet kształt miast i wiosek. Wprowadziliśmy również pewne ulepszenia samej gry, aby była bardziej przystępna, bardziej intuicyjna dla użytkownika; na przykład dodaliśmy kamerę z perspektywy osoby trzeciej. Wiele cech zaczerpnęliśmy z innych gatunków, aby rozgrywka w Ancestors Legacy była naprawdę unikalna. Nasz wysiłek włożony w to, aby wiernie odtworzyć średniowieczny świat sprawił, że gra jest lepsza i bardziej autentyczna.

Gry_05_Destructive_Jakub Stychno

Jakub Stychno

Jakub Stychno jest projektantem poziomów, pełni również funkcję rzecznika prasowego. Pracował nad projektami Deadfall Adventures I Hatred, a obecnie nad grą Ancestors. Prywatnie jest wielbicielem kultury orientalnej, odwiedził wiele krajów na wszystkich kontynentach, w tym również Chiny.